BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 1576401

nr 157 6401

Takarmatur

mässing, sign. Hans Agne Jakobsson, 60-tal H28

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 juni 2002

15/6 19:08:37 1      100 kr
17/6 00:09:27 2      Vinnande bud

Mässing
Signe Persson-Melin (f. 1925)